Podniebny świat

Roofworld
horror, powieść amerykańska
horror
megakruker

Dachy Londynu zamieszkuje tajemnicza społeczność. Ludzie ci rządzą się swoimi prawami, są wolni i swobodni. Część z nich dała się jednak opętać Chymesowi. Dokonując bestialskich mordów, pragnie on zdobyć władzę nad światem. Korzysta z alchemicznej wiedzy i rytuałów sięgających korzeniami starożytnego Egiptu. Na ślad podniebnych ludzi trafiają Rose i Robert. Zostają wciągnięci w walkę między dobrem i złe.

źródło opisu: nota wydawcy

megakruker | 2011-11-26
Przeczytana: styczeń 2011

Po przeczytaniu opisu z tyłu okladki inaczej sobie wyobrazalem to dzieło. Z duzej chmury maly deszcz i nic poza tym.

Spursmaniak | 2016-11-10
Marek Nowowiejski | 2016-09-28