Siedemdziesiąt siedem zegarów

Okładka książki Siedemdziesiąt siedem zegarów Christopher Fowler
Okładka książki Siedemdziesiąt siedem zegarów
Christopher Fowler Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Bryant & May (tom 3) Seria: Kryminał współczesny | Z odciskiem palca kryminał, sensacja, thriller
Bryant & May (tom 3)
Kryminał współczesny | Z odciskiem palca
Seventy Seven Clocks
Wydawnictwo Dolnośląskie
2006-11-06
2006-11-06
Piotr Grzegorzewski
siedemdziesiąt siedem zegarów christopher fowler

Fajerwerków nie było. Opowieść rozpoczęła się nawet nieźle, było ciekawie, ale niestety pomysł został zrealizowany przeciętnie. Nie, to nie było to.

Powolna akcja, niezbyt wciągająca fabuła.

Powolna akcja, niezbyt wciągająca fabuła.

Jak dla mnie bardzo nijaka powieść. Ot, takie czytadło. Miłośnicy kryminałów odczują niedosyt, a przeciętny czytelnik raczej się z nudzi. Spragnionym krwi i morderstw polecam raczej Christie. A jak ktoś woli bardziej krwawo niech sięgnie choćby po Alex Kavę.

Trudno było mi przebrnąć prez kolejne strony.
Akcja powolna i nie budząca we mnie chęci przeczytania.

Trudno było mi przebrnąć prez kolejne strony.
Akcja powolna i nie budząca we mnie chęci przeczytania.

Książka trzyma w napięciu, ale im bliżej końca tym więcej cudacznych rzeczy się dzieje. Mało realna a tego nie lubię.

• Kryminał
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Stoi na półce lub leży w kartonie :D
  • Thriller, sensacja, kryminał
  • Mam (sprawdzone)
  • Szukam
  • Literatura angielska

Dodaj cytat z książki Siedemdziesiąt siedem zegarów