Piąty element

Wydawnictwo: Premiera
The Fifth Element: A Novel

Jest XXIII wiek. ziemię chce opanować agresywne plemię z kosmosu. Pomoc ziemianom oferują inni kosmici lecz potrzebują współpracy z ludźmi. Okazuje się, że najeźdźców może pokonać tylko sekretny „,Piąty Element”,. z misją odnalezienia go podjął się Korben Dallas –,były komandos, aktualnie taksówkarz. O wyborze go do spełnienia tego posłannictwa zadecydował przypadek, było nim spotkanie wysłanki Dobra –, pięknej Leeloo.

Maciek | 2018-04-17
Na półkach: 2018, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 16 kwietnia 2018

Z pozoru "piąty element" to prosta,szybka historia o walce dobra z nieokreślonym złem z szczyptą sci-fi.
Cóż,właściwie jest to prawda,jednak mimo wszystko coś w tej krótkiej historii mnie urzekło-być może pomysł na świat lub interesujący styl.
Książka do upolowania w śmiesznych pieniądzach-zdecydowanie jest warta tych kilku złotych.

Usagisensei | 2015-11-25
Przeczytana: 2014 rok

Tak jak film uwielbiam tak książka bardzo mnie zawiodła. Miała doskonały potencjał bazując na fantastycznej historii.. nie wykorzystała go moim zdaniem, a szkoda.

Gantu_mn | 2011-01-30
Przeczytana: 2004 rok

Zbeletryzowany scenariusz filmu z Brucem Willisem i Millą Jovovich.

Skori | 2017-08-30
bruxa | 2017-02-02