Piąty element

Wydawnictwo: Premiera
The Fifth Element: A Novel

Jest XXIII wiek. ziemię chce opanować agresywne plemię z kosmosu. Pomoc ziemianom oferują inni kosmici lecz potrzebują współpracy z ludźmi. Okazuje się, że najeźdźców może pokonać tylko sekretny „,Piąty Element”,. z misją odnalezienia go podjął się Korben Dallas –,były komandos, aktualnie taksówkarz. O wyborze go do spełnienia tego posłannictwa zadecydował przypadek, było nim spotkanie wysłanki Dobra –, pięknej Leeloo.

Usagisensei | 2015-11-25
Przeczytana: 2014 rok

Tak jak film uwielbiam tak książka bardzo mnie zawiodła. Miała doskonały potencjał bazując na fantastycznej historii.. nie wykorzystała go moim zdaniem, a szkoda.

Gantu_mn | 2011-01-30
Przeczytana: 2004 rok

Zbeletryzowany scenariusz filmu z Brucem Willisem i Millą Jovovich.

rszwagier | 2016-05-06
Andrzej | 2016-01-09