Dziękuję ci, Lauren

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Father of Her Child
powieść, miłość,
Jolantino

Pracowali w tym samym środowisku- wydawców i literatów- i oboje byli po rozwodzie. Mieli za sobą niszczycielskie związki, pozbawiające wiary w szczęśliwą miłość. Mimo to, zafascynowani sobą od pierwszego wejrzenia, postanowili jeszcze raz w życiu zaryzykować. Niestety, ich partnerzy z byłych związków okazali mściwą potrzebę szkalowania zakochanej pary. Lauren nasłuchała się okropnych historii o Michaelu od jego byłej żony, a on musiał stanąć do konfrontacji z jej byłym mężem. Czy zaufają swoim uczuciom, czy dadzą wiarę plotkom i fałszywej obmowie?

źródło opisu: okładka

izomorfia3 | 2016-04-09