Miłość w Grecji

Okładka książki Miłość w Grecji Emma Darcy, Sharon Kendrick
Okładka książki Miłość w Grecji
Emma DarcySharon Kendrick Wydawnictwo: harper collins publisher literatura obyczajowa, romans
The Greek's Marriage Bargain, An Offer She Can't Refuse
harper collins publisher
2015-01-01
2015-01-01
Janusz Maćczak, Pola Sobaś-Mikołajczyk
#romans #związek #miłość

W książce zawarte są dwie historie. Bardzo przyjemnie i szybko się czytało. Opisy słonecznej Grecji chwytają za serduszko, szczególnie w czasie, kiedy u nas jest zima. Jest to moje "pierwsze spotkanie" z tymi autorkami i chętnie sięgnęłabym jeszcze po inne pozycje.

Szybka, przyjemna książka, w której znajdziemy dwie różne historie.

Szybka, przyjemna książka, w której znajdziemy dwie różne historie.

Emma Darcy - Zachód słońca na Santorini

Emma Darcy - Zachód słońca na Santorini

Lekka, przyjemna książka, z dwoma opowiadaniami. Czyta się szybko, więc w sam raz na chłodniejszy dzień. Pierwszy raz miałam do czynienia z tymi autorami i ciekawa jestem innych pozycji

• Przeczytane 2019
  • Harlequin ulubione