Jedna dla pięciu

Okładka książki Jedna dla pięciu Peggy Moreland
Okładka książki Jedna dla pięciu
Peggy Moreland Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
Harlequin Desire
Miss Prim
Harlequin
1992-01-01
1992-01-01
Maja Gottesman
powieść miłość

Okładka książki Siła miłości. Dziedzictwo Caroline Cross, Peggy Moreland
Siła miłości. ... Caroline Cross, Peg...
Okładka książki Druga szansa. Narodziny miłości Peggy Moreland, Charlene Sands
Druga szansa. ... Peggy Moreland, Cha...

Bardzo fajna i przyjemna odskocznia od trochę cięższych książek. Muszę przyznać, że bardzo mi się podobał sam pomysł na książkę i postać Malindy. Kobieta niby taka ułożona a jednak potrafiła bardzo fajnie poradzić sobie z rozwydrzonymi dziećmi. Naprawdę dobrze się bawiłam czytając ta książkę.

On ma czterech rozwydrzonych synów, a ona prowadzi lekcje dobrego wychowania dla dziewczynek. On prosi ją o pomoc w ucywilizowaniu dzieci, a ona zgadza się z powodu problemów finansowych. Ona grzeczna i ułożona on ma charakterek i niewyparzony język, więc się dzieje.

Książkę czyta się szybko i lekko.
Ma ona cechy Harlequin'ów: akcja przewidywalna aż do bólu, typowy romans, słownictwo niezbyt wygórowane, nic nie wnosi do naszego życia.
Przeczytałam ją przypadkowo, z braku ciekawszych czynności do wykonania i nie jestem bardzo zachwycona, aczkolwiek nie wymagałam od tej książki nic wielkiego. Miały być literki- są literki.
Dlatego też pozycja ta jest idealna na nudne wieczory, gdy nie ma się innych książek do czytania.
Spotykają się przypadkowo. ON wdowiec z charakterem, ONA panna z zasadami. Z góry wiadomo jak to się skończy, zero sensacji.
Myślę, że dalszy komentarz na ten temat jest zbędny...

Książkę czyta się szybko i lekko.
Dlatego też...

Moja recenzja: http://recenzje-literackie.blogspot.com/2012/10/4-jedna-dla-pieciu-peggy-moreland.html?m=1

• Harlequin
  • Harlequin Desire
  • Samotny rodzic
  • Moreland Peggy
  • E-Booki
  • Przeczytane w 2017 :)

Dodaj cytat z książki Jedna dla pięciu