Małżeństwo z przypadku

Tłumaczenie: Alina Patkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Temporary Groom
83-7149-009-7
powieść, miłość,
Jolantino

Cherry miała świadomość, że miarka się przebrała: nie wytłumaczy już niczego rodzicom, choć ty razem cierpiała za niewinność. Tylko dlatego, że chciała być lojalna wobec swojej koleżanki, tuż przed maturą wyrzucono ją ze szkoły. Nie wiedziała co ze sobą zrobić. Tymczasem mlody wdowiec z sąsiedniego rancza nieoczekiwanie zaproponował jej małżeństwo. Zdecydowała się poślubić Billy'ego, nie zdająć sobie sprawy, że prawdziwe problemy zaczną siędopiero po ślubie...

źródło opisu: okładka

Agata | 2014-07-30
Na półkach: 2014, Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 15 czerwca 2014

Cherry wpada w kłopoty, z których nie widzi wyjścia. Pomoc jej okazuje Bill. Zobowiązany przez własne problemy ma dla dziewczyny propozycję, która okazuje się nie do odrzucenia. Zostając jego żoną nie wie jeszcze jak wytłumaczy to przybranym rodzicom, ani jak tak naprawdę będzie wyglądał ich fikcyjny związek.

Ciekawa historia pokazująca rodzącą się miłość, tak między dwojgiem dorosłych ludzi, jak i dziećmi.

Czyta się fajnie, szybko i przyjemnie. Na jeden wieczór.

eve12lina | 2016-07-30
Na półkach: Harlequin, Przeczytane