Ucieczka przed faunem

Rag Nymph
83-7157-042-2
powieść, miłość, uczucia
Aha K

Siedmioletnia Millie po aresztowaniu jej matki z powodu uprawiania najstarszego zawodu świata trafia do domu Aggie - łachmaniarki polskiego pochodzenia. Aggie, żyjąca na marginesie społeczeństwa, robi wszystko, by uchronić zapowiadającą się na prawdziwą piękność dziewczynkę przed niebezpieczeństwami, które w wiktoriańskiej Anglii czyhają na nią na każdym kroku. Czy starej kobiecie, w której Millie budzi dawno zapomniane, czy wręcz nieznane uczucia, uda się ustrzec dziewczynkę przed losem jej matki?

Agata | 2014-08-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 31 lipca 2014

Szukałam czegoś na czym nie trzeba się mocno skupiać, czegoś żeby zając chwilowo myśli. Nie do końca się to udało. Momentami nużąca.

Anna Golebiewska | 2016-08-03
Na półkach: 2016, Przeczytane