Rodeo

Okładka książki Rodeo Diana Palmer
Okładka książki Rodeo
Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
Harlequin Desire
Andrzej Panas
miłość uczucia

Seria: Long, Tall Texans - cz. 12

Seria: Long, Tall Texans - cz. 12

Lekka i przyjemna lektura, idealna na wakacje.

Lekka i przyjemna lektura, idealna na wakacje.

Typowy romans.
Mężczyzna po przejściach poznaje kobietę i zakochują się. Nie chce ślubu bo po pierwszym ma dość. Ale romans to co innego, tylko czy ona się na to zgodzi?
Przy okazji są konie, ranczo, córka, zazdrosna była żona i pieniądze.
Fabuła dosyć ciekawa, gdyby książka była dłuższa wydaje mi się że byłaby ciekawsza. A tak to jest dosyć krótka i prosta.
Nie podoba mi się ta okładka do książki. Ten koleś na okładce wygląda jakby miał ponad 50 lat, a przecież główny bohater nie miał nawet 40.
Jak robią okładki do romansów to czasami zastanawiam się kto ma takie pomysły i czemu najpierw nie przeczyta książki.

Typowy romans.
Przy okazji są konie, ranczo, córka, zazdrosna była żona i pieniądze.
Nie podoba...

W książce "Kim naprawdę jesteś" pod tyt. "Wygrać z losem"

W książce "Kim naprawdę jesteś" pod tyt. "Wygrać z losem"

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Nawet fajniutki ten romansik:)

Nawet fajniutki ten romansik:)

Jeśli ktoś jest chętny do sprzedaży tej książki, zapraszam na priv, chętnie ja odkupie!

• Harlequin
  • Diana Palmer