Samotny Wilk i Szczenię: Czarny wiatr

Tłumaczenie: Cezary Komorowicz
Cykl: Samotny Wilk i Szczenię (tom 5)
Wydawnictwo: Mandragora
Kozure Okami 5
836035281X
manga, komiksy
komiksy
Lucyfer

Czarny wiatr - piąty tom sagi o roninie-zabójcy przynosi pięć nowych opowiadań, w których Ogami Itto kontynuuje swój marsz "szlakiem śmierci". Musi m.in. uśmiercić nielojalnego rusznikarza imieniem Shichirobei, który sprzedaje swoje strzelby również rywalom shoguna. Zanim jednak Shichirobei położy swój kark pod miecz Ogamiego, prosi o spełnienie ostatniej woli. Chce przeprowadzić wykład z rusznikarstwa dla swoich studentów.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/samotny_wilk_i_szczenie/5

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/samotny_wilk_i_szczenie/5,okladka

Darth_Riv | 2016-11-01
ChiHeng | 2016-04-16