Kulisy zbrodni. Dziesiąty rok od morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
8621113X
literatura faktu

Książka zawiera szereg dokumentów, relacji, wspomnień itp. materiałów, rzucających pełniejsze światło na tło i okoliczności zbrodni popełnionej dziesięć lat wcześniej na ks. Jerzym Popiełuszce. Prof. Krystyna Daszkiewicz, prawnik i psycholog, jest autorką kilkuset publikacji z zakresu prawa karnego i patologii społecznej.W latach 1984-1985 była z własnej inicjatywy jedynym obserwatorem całego procesu głównego oskarżonego Grzegorza Piotrowskiego i jego wspólników.

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 1994

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl