Buntowniczka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Champagne girl
miłość, uczucia
Edyta

Miłość kontra ambicja. Catherine jest bardzo z siebie zadowolona, bo chlubnie ukończyła college i wraca właśnie do domu, załatwiwszy sobie świetną pracę w firmie reklamowej w Nowym Jorku. Trochę się jednak obawia, czy uda jej się zrealizować swoje marzenia o niezależności, bo jest pewna, że głowa rodziny, kuzyn Matt, nie będzie zachwycony jej pomysłem. I rzeczywiście, Matt stanowczo się sprzeciwia. Jego zdaniem, Catherine jest zbyt młoda, by mieszkać sama w Nowym Jorku, ale wygląda na to, że ma własne plany związane z piękna kuzynką...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Katherina87 | 2012-11-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Harlequin

Miłość kontra ambicja.
Catherine jest bardzo z siebie zadowolona, bo chlubnie ukończyła college i wraca właśnie do domu, załatwiwszy sobie świetną pracę w firmie reklamowej w Nowym Jorku. Trochę się jednak obawia, czy uda jej się zrealizować swoje marzenia o niezależności, bo jest pewna, że głowa rodziny, kuzyn Matt, nie będzie zachwycony jej pomysłem. I rzeczywiście, Matt stanowczo się sprzeciwia. Jego zdaniem, Catherine jest zbyt młoda, by mieszkać sama w Nowym Jorku, ale wygląda na to, że ma własne plany związane z piękną kuzynką.

Muniette | 2014-05-14
Przeczytana: 14 maja 2014

Historia Matta i Catherine to prawdziwa próba charakterów. Obydwoje dążą do swoich racji, nikt nie chce ustąpić. Ktoś powinien przegrać, ale może ostatecznie razem wygrają?

Catherine ma ponad dwadzieścia lat, a momentami zachowuje się niczym mała dziewczynka. Kapryśna, momentami niemal ślepa na otaczający ją świat, nie potrafi uwierzyć w Matta. Robi się to niemal nudne, gdy po raz enty rozważa te same kwestie, a pomimo tego postępuje na opak.

Matt kocha, ale co z tego, gdy obiekt jego uczuć jest ich zupełnie nieświadomy? On zaś nie robi nic, aby je wyznać, tylko prowadzi swoją grę, której nagrodą jest miłość.

Kori | 2014-09-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014, Romans

Pod którąś z książek pani Palmer napisałam, że prędko po nią nie sięgnę, no cóż, myliłam się i dałam jej jeszcze jedną szansę. Wysoką ocenę zawdzięcza tym, że dla mnie ta książka była najlepsza, owszem, bohaterka jak pozostałe była niedoświadczona, ale nie uciekała a wręcz dążyła do celu, walczyła o to czego pragnęła, a Matt, no cóż kusił jak szalony, zyskują moją sympatię.

Paula | 2014-03-14
Przeczytana: 14 marca 2014

Bardzo fajna, lekka i przyjemna. Polecam na jeden wieczór:)

Joanna | 2017-03-16
niquesati | 2017-03-06