Czuły i obcy

Tender stranger
837070252X
miłość, uczucia
Edyta

Wakacje w Meksyku miały stanowić krótką i radosna przerwę w samotnym i zapracowanym życiu Dani. Dziewczyna pragnęła tylko trochę słońca i miłych wrażeń. O miłosnej przygodzie nawet nie marzyła. Tymczasem najbardziej atrakcyjny mężczyzna, jakiego kiedykolwiek widziała, nie tylko nauczył ją miłości, lecz także się oświadczył. Małżeństwo z nieznajomym okazało się ryzykiem; już podczas drogi powrotnej Dani przeżyła szok, gdy poznała profesję męża. Po kilku tygodniach stwierdziła dodatkowo, że jest w ciąży...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

AuroraBorealis | 2014-09-22
Przeczytana: 22 września 2014

Gorący romans sprzed lat autorstwa Diany Palmer czyli specjalistki od namiętnych historii.
Historia troszkę nierealna, bo jak to możliwe, żeby ludzie całkiem sobie obcy po kilku dniach znajomości wzięli ślub? Ale pożądanie rządzi ;)

Dutch – (Eryk) i Daniele (Dani) poznają się podczas lotu do Veracruz. On początkowo nie jest nią zainteresowany głównie dlatego, iż dziewczyna wyglądem przypomina mu szarą myszkę,(prawie zakonnicę) jest właścicielką księgarni, on natomiast wykonuje wyjątkowo niebezpieczną profesję o czym niestety Dani dowiaduje się dopiero w drodze powrotnej tydzień po ich ślubie, kiedy to Dutch używa swoich umiejętności w walce z terrorystami, którzy porwali ich samolot.

Niedoświadczona, skromna, zagubiona, miła dziewica lat 26, on przystojny, facet z przeszłością lat 36 co mają do stracenia?
Ale czy to małżeństwo to tylko dobry interes czy kiedykolwiek zagoszczą w nim uczucia, a co jeśli sprawy się jeszcze bardziej skomplikują, bo wkroczy w nie trzecia osoba...

Renata | 2018-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2018

O Pani Dianie Palmer słyszałam już dawno, lecz dopiero teraz wpadła mi w ręce jedna z jej powieści. Kiedy zaczęłam czytać tę książkę, bardzo mnie irytowała. Momentami główna bohaterka Danielle denerwowała mnie swoją naiwnością, a i Dutch również nie przypadł mi do gustu. O ile pierwsza część książki kipiała namiętnością, ciepłem i miłością, o tyle druga przytłoczyła troszkę szybką akcją. Każdy z bohaterów - a nie ma ich tu wielu - przechodzi ogromną metamorfozę, przede wszystkim Dutch, tytuł w końcu tyczy się jego, ale właśnie dzięki temu zapałałam do niego sympatią. Jak dla mnie, fabuła mogłaby być spokojnie bardziej rozbudowana. Czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. A ktoś by powiedział ot, zwykły romans jakich wiele, ale ta pozycja niesie za sobą nie małą mądrość i wartość, o tym co w życiu jest naprawdę ważne.

Kate | 2013-05-22
Na półkach: Przeczytane, ~ HQ

Trochę szybko wszystko się dzieje ale ma swój urok :)

Deruska | 2012-03-11

Książka warta przeczytania tak jak wszystkie dzieła Diany Palmer;]

Aria | 2013-07-09
Przeczytana: 08 lipca 2013

Książka bardzo fajna. Szczególnie do mnie przemawia, jest to rodzaj romansu który najbardziej lubię.
Może znacie książki tego typu warte polecenia?

meggykotka | 2015-03-04
Przeczytana: 04 marca 2015

początek świetny - taki letni romans, ale w drugiej połowie książki wszystko zbyt szybko się dzieje

Kaśka | 2014-04-23

Zdecydowanie to jedna z moich ulubionych książek tej autorki. Polecam!

agusiaaa122 | 2012-07-30

Uwielbiam książki Diany Palmer:P Ta jest jedną z moich ulubionych:)

katarzyna21102 | 2014-10-09

Super książka, warta przeczytania!!!!!

kasiula12 | 2018-04-27
Na półkach: Ciąża, Harlequin, 2016, Przeczytane