Czuły i obcy

Okładka książki Czuły i obcy Diana Palmer
Okładka książki Czuły i obcy
Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Soldiers of Fortune (tom 2) Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
Soldiers of Fortune (tom 2)
Harlequin Desire
Weronika Żółtowska
miłość uczucia

Świetna książka. Idealna na wakacje! Polecam

Świetna książka. Idealna na wakacje! Polecam

Oj, mam duży sentyment do tej książki, bo czytałam ją, jak jeszcze nie wiedziałam, że Diana Palmer to Diana Palmer ;) Aczkolwiek historia napisana jest całkiem nieźle, warto więc sięgnąć po tą książkę.

O Pani Dianie Palmer słyszałam już dawno, lecz dopiero teraz wpadła mi w ręce jedna z jej powieści. Kiedy zaczęłam czytać tę książkę, bardzo mnie irytowała. Momentami główna bohaterka Danielle denerwowała mnie swoją naiwnością, a i Dutch również nie przypadł mi do gustu. O ile pierwsza część książki kipiała namiętnością, ciepłem i miłością, o tyle druga przytłoczyła troszkę szybką akcją. Każdy z bohaterów - a nie ma ich tu wielu - przechodzi ogromną metamorfozę, przede wszystkim Dutch, tytuł w końcu tyczy się jego, ale właśnie dzięki temu zapałałam do niego sympatią. Jak dla mnie, fabuła mogłaby być spokojnie bardziej rozbudowana. Czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. A ktoś by powiedział ot, zwykły romans jakich wiele, ale ta pozycja niesie za sobą nie małą mądrość i wartość, o tym co w życiu jest naprawdę ważne.

początek świetny - taki letni romans, ale w drugiej połowie książki wszystko zbyt szybko się dzieje

Super książka, warta przeczytania!!!!!

Super książka, warta przeczytania!!!!!

Gorący romans sprzed lat autorstwa Diany Palmer czyli specjalistki od namiętnych historii.
Historia troszkę nierealna, bo jak to możliwe, żeby ludzie całkiem sobie obcy po kilku dniach znajomości wzięli ślub? Ale pożądanie rządzi ;)

Dutch – (Eryk) i Daniele (Dani) poznają się podczas lotu do Veracruz. On początkowo nie jest nią zainteresowany głównie dlatego, iż dziewczyna wyglądem przypomina mu szarą myszkę,(prawie zakonnicę) jest właścicielką księgarni, on natomiast wykonuje wyjątkowo niebezpieczną profesję o czym niestety Dani dowiaduje się dopiero w drodze powrotnej tydzień po ich ślubie, kiedy to Dutch używa swoich umiejętności w walce z terrorystami, którzy porwali ich samolot.

Niedoświadczona, skromna, zagubiona, miła dziewica lat 26, on przystojny, facet z przeszłością lat 36 co mają do stracenia?
Ale czy to małżeństwo to tylko dobry interes czy kiedykolwiek zagoszczą w nim uczucia, a co jeśli sprawy się jeszcze bardziej skomplikują, bo wkroczy w nie trzecia osoba niekoniecznie dorosła :) ?

Przyjemny romansik ,choć momentami denerwowało mnie zachowanie Dutcha i ta jego niechęć do całego rodzaju żeńskiego i upartość. Myślę, że romansik dobry dla relaksu, do przeczytania w kilka wolnych godzinek.

Zdecydowanie to jedna z moich ulubionych książek tej autorki. Polecam!

Zdecydowanie to jedna z moich ulubionych książek tej autorki. Polecam!

Książka bardzo fajna. Szczególnie do mnie przemawia, jest to rodzaj romansu który najbardziej lubię.
Może znacie książki tego typu warte polecenia?

Może znacie książki tego typu warte polecenia?

Trochę szybko wszystko się dzieje ale ma swój urok :)

Trochę szybko wszystko się dzieje ale ma swój urok :)

Uwielbiam książki Diany Palmer:P Ta jest jedną z moich ulubionych:)

Uwielbiam książki Diany Palmer:P Ta jest jedną z moich ulubionych:)

• Harlequin
  • Diana Palmer
  • Z biblioteki :)
  • Harlequiny
  • Przeczytane w 2017 roku
  • Palmer Diana

Dodaj cytat z książki Czuły i obcy