Tajemnice dalekich rejsów

Wydawnictwo: Radwan
literatura faktu
Dorota_1988

Jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego zlikwidowano piękne "mazowszanki" w Leningradzie, jak załoga M/F Gryf walczyła o przetrwanie podczas szalejącego huraganu, jak załoga M/S Santa Ursula walczyła na redzie portu w Tanzanii ze współczesnymi piratami, polski lekarz przeprowadzał poważną operację na pokładzie niemieckiego statku w trakcie sztormu na wschód od wyspy Świętej Heleny, dlaczego pilot kamikadze- Tanaka- przeżył samobójczy lot nad Okinawą, polscy marynarze uratowali amerykańskiego pilota zestrzelonego nad Haiphongiem w Wietnamie- przeczytaj!

źródło opisu: http://literacki24.pl

źródło okładki: http://literacki24.pl