Igraszki

Wydawnictwo: Mitel
A Loving Arrangement
miłość, uczucia
karmazyna

Do kancelarii, w której pracuje Abby Summer, przybywa w interesach Robert Dalton. Abby obawia się spotkania z nim, gdyż kiedyś coś ich łączyło. Zauważa to jej szef i stara się ją powstrzymać przed odnowieniem romansu - proponuje, aby udawali kochanków. Chcą w ten sposób oszukać Daltona.

źródło opisu: Wydawnictwo Mitel, 1992

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

wiech | 2015-06-14
Przeczytana: 13 czerwca 2015
Natalia | 2015-09-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 10 września 2015

Lekka historia, która opowiada o tym jak przez nietypowy plan zwalczenia przeszłości, pokonania jej, Abby i Grey, zmieniają nieświadomie swoje życie. A uczucia, które tkwiły w nich od dawna stają się oczywiste, dla wszystkich poza nimi samymi. Miłość zostaje przez nich nie zauważona mimo, że jest na wyciągnięcie ręki. Grey jest bardzo wybuchowy, perfekcyjnie chce wykonać każde powierzone mu zadanie, dostrzega w swojej sekretarce więcej niż ona się spodziewa. Abby jest
"pokaleczona" przez przeszłość, dlatego skrywa się pod pancerzem, który mają chronić, a jest jej "niewolą".
Książka wciągająca, nie wymagająca, oczywista historia, mająca swój urok dzięki temperamentowi, Greya i łagodności, Abby.

izomorfia3 | 2014-08-03
Przeczytana: 07 sierpnia 2014