Państwa świata. Leksykon. T. 2, Europa Północna i Wschodnia, Azja Północna

Wydawnictwo: GeoCenter
83-86146-21-4
Europa, Azja, państwa, leksykon
kamk

Państwa świata - leksykon składający się z 6 tomów - to kompendium wiedzy o współczesnym świecie. Zawiera informacje o krajach - o ich historii i aktualnej sytuacji politycznej, mieszkańcach i kulturze, warunkach przyrodniczych i gospodarce. Ważnym elementem są dane statystyczne dotyczące poszczególnych państw oraz ich flagi i godła. Liczne barwne fotografie i mapy dopełniają obrazu. Wybrane obszary są dodatkowo przedstawione na zdjęciach satelitarnych. Każdy z tomów zamyka atlas zawierający aktualne, szczegółowe mapy omawianego regionu świata.

Darek | 2014-12-08
Na półkach: Przeczytane, Nauka, 1Posiadam