Po rosie, po grudzie

Wydawnictwo: BGW
83-7066-469-5
jeździectwo, powieść, koń,
Natalia Anna

Przepiękna książka opisująca losy konia o imieniu Wisus z perspektywy... samego konia. Historia zaczyna się od narodzin bohatera w 1933 roku. Ze swoją ukochaną "panienką", właścicielką, przeżywają mnóstwo radosnych, jak i ciężkich chwil, włącznie z II Wojną Światową. Jest to bardzo wzruszająca i sympatyczna opowieść, nie tylko dla miłośników koni. Całość dopełniają świetne szkice Bogusława...

Jest to bardzo wzruszająca i sympatyczna opowieść, nie tylko dla miłośników koni. Całość dopełniają świetne szkice Bogusława Lustyka.

źródło okładki: http://koncertowa35.pl/Ginter_Maria_PO_ROSIE_PO_GRUDZIE-2958.html

frambuesa | 2015-01-05

Piękna opowieść o więzi między człowiekiem a koniem. Bardzo poruszająca i pouczająca.

Julls | 2014-01-28
piropo | 2013-10-11