Ptasie Ostoje

978-83-61444-29-9
ornitologia
flora i fauna
MaJa

Obserwowanie ptaków ma w naszym kraju coraz więcej zwolenników. Przewodnik Ptasie ostoje to pierwsza tego typu publikacja w Polsce, która dokładnie opisuje najlepsze miejsca do obserwacji awifauny w naszym kraju. Stanowi zarówno solidne kompendium wiedzy dotyczącej obserwowania ptaków, jak i doskonały przewodnik: dla początkującego ptasiarza i dla doświadczonych znawców ptaków. Autorami są doświadczeni ornitolodzy, którzy na co dzień zajmują się obserwacją ptaków w terenie, dzięki czemu tekst jest bardzo wartościowy merytorycznie, aktualny i niezwykle rzetelny.

źródło okładki: http://www.cartablanca.pl

Bellis | 2015-02-11