Niezbędnik nastolatki. Rodzina i przyjaciele

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Cykl: Cała ty (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Friends and Family

Jakim przyjacielem jesteś? Jak żyjesz ze swoim rodzeństwem? Jak dobrze znasz swoją rodzinę i przyjaciół? Ta książka jest prawdziwą kopalnią fajnych zabaw, testów i pomysłów, które wzbogacą Twoje związki z rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Spróbuj dowiedzieć się jeszcze więcej o ludziach, na których najbardziej Ci zależy i przekonaj się, że dzięki nim stajesz się coraz lepszą i mądrzejszą osobą!

źródło opisu: http://godi.pl/

źródło okładki: http://godi.pl/