Niezbędnik nastolatki. Kreatywność

Tłumaczenie: Wanda Grajkowska
Cykl: Cała ty (tom 1)
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Whole You. Creativity

Czy chciałabyś pisać? Malować? A może grać na jakimś instrumencie? Te pragnienia są częścią Ciebie - nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz. Są różne sposoby na to, by stać się kreatywnym. W tej książce znajdziesz mnóstwo zabawnych zadań, historii wziętych prosto z życia oraz twórczych wyzwań, począwszy od pisania pamiętnika aż po taniec, projekty artystyczne i poezję. Otwórz ją więc i przeczytaj o niezwykłych rzeczach, jakie możesz robić!

źródło opisu: http://godi.pl/

źródło okładki: http://godni.pl/