Predator: Cold War

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Predator". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bantam Books
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Predator: Cold War
0-553-57493-0
predator, dutch schaefer, s-f, avp,
angielski
Gantu_mn

Głęboko na Syberii rozbija się nieznany obiekt. Pentagon posiadający pewne informacje na temat wydarzeń, które mogły się tam rozegrać (patrz Pretador. Concrete Jungle) wysyła ekipę mającą na celu pozyskanie obcej technologii. W roli konsultanta wystąpić ma detektyw Schaefer z Nowego Jorku. W tym samym czasie wyrusza również rosyjska ekipa mająca podobne wytyczne.

źródło opisu: własne

źródło okładki: www.fantasticfiction.co.uk

Gantu_mn | 2011-01-29
Przeczytana: 2008 rok

Akcja książki toczy się po wydarzeniach z "Predator. Concrete Jungle", a głównym bohaterem ponownie jest detektyw Schaefer (brat Dutcha granego przez Arnolda Schwarzeneggera w "Predatorze").

Tym razem statek Łowców w burzliwych okolicznościach ląduje w głębi mroźnej Syberii, co nie jest pożądanym obrotem spraw dla ciepłolubnych przybyszów z kosmosu. Na miejsce zdarzenia wybierają się dwa oddziały specjalne - rosyjski i amerykański, mające na celu próbę pozyskania kosmicznych technologii i zdobycie tym samym przewagi nad rywalem.

Wyścig amerykańsko - rosyjski nie uwzględnia jednak w pełni możliwości trzeciej strony tego starcia.

Omega_Prime | 2016-09-18
mateusz | 2014-05-08