Autyzm pisany miłością. Relacje rodziców i terapeutów

Wydawnictwo: Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.
8 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Kasiula

Książka ta jest zbiorem opowiadań, które napisali rodzice dzieci autystycznych. Ukazuje problem autyzmu z ich perspektywy. Są to opowieści o trudnych zmaganiach z akceptacją choroby ich dzieci. Znajdą tu wsparcie rodzice, którzy aktualnie poszukują pomocy dla swojego dziecka. Książka jest wydana przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Autystycznych w Gorzowie Wlkp., a autorami opowiadań są...

Książka jest wydana przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Autystycznych w Gorzowie Wlkp., a autorami opowiadań są rodzice podopiecznych stowarzyszenia.
Planowane jest kolejne wydanie.

Opracowanie Ewa Przybylska.

źródło opisu: Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp., 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kasiula | 2011-01-22
Na półkach: 2010, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: wrzesień 2010

Jestem rodzicem dziecka autystycznego, więc ten temat nie jest mi obcy. Zawsze kiedy jest mi ciężko sięgam właśnie po tę książkę, gdyż wtedy wiem, że nie jestem sama :). Mam nadzieję, że w nowym wydaniu moja historia również się pojawi.
Gorąco polecam !!!

Majak | 2016-04-02