Dwa dni we dwoje. 25 pomysłów na weekend w uroczych zakątkach Polski

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodnik turystyczna na weekend". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
83-7304-011-0
przewodnik, weekend, Polska,
Anna_R

Dwa dni we dwoje to niezwykły przewodnik turystyczny, prowadzący turystów do miejsc uroczych i nastrojowych, cichych i spokojnych - idealnych na romantyczny weekend. Dwudniowe trasy odkrywają Polskę mało znaną, oddaloną od zgiełku cywilizacji. Opisujemy miejsca magiczne, obfitujące w zabytki światowej klasy, łączące przeszłość z teraźniejszością: średniowieczne miasteczka, wspaniałe magnackie...

Dwudniowe trasy odkrywają Polskę mało znaną, oddaloną od zgiełku cywilizacji. Opisujemy miejsca magiczne, obfitujące w zabytki światowej klasy, łączące przeszłość z teraźniejszością: średniowieczne miasteczka, wspaniałe magnackie rezydencje, eremy zakonników, warowne zamczyska i romantyczne ruiny. Prowadzimy przez bezkresne puszcze, czyste jeziora i ostoje dzikiego ptactwa, do starych kopalni złota, rezerwatów i uroczysk.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.emarbook.com.pl/department126150_ksiazka_atlasy.aspx