Upadek człowieka publicznego

Tłumaczenie: Hanna Jankowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "SPECTRUM". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
"The fall of public man"
n0e

Kolejna po Korozji charakteru książka z dorobku słynnego amerykańskiego socjologa, wykładowcy prestiżowej London School of Economics, wydana przez MUZĘ autor ukazuje przemiany, jakim ulegało rozumienie sfery publicznej w cywilizacji zachodniej od XVIII do XX wieku stwierdza, że w dzisiejszym świecie sferą publiczną rządzi tyrania intymności, publiczne roztrząsanie szczegółów z życia znanych osobistości oraz kult artystów rozważa historię ubioru i społeczne znaczenie przemian zachodzących w modzie

źródło opisu: http://www.poczytaj.pl/156130

źródło okładki: http://www.poczytaj.pl/156130