Przewodnik życia duchowego

Wydawnictwo: AA
Manuel des âmes intérieures
religia
Rafał

Przewodnik życia duchowego jest zapisem konferencji głoszonych przez słynnego francuskiego rekolekcjonistę z Towarzystwa Jezusowego. Ogromne doświadczenie Autora w kierowaniu duszami i jego żarliwa, głęboka pobożność sprawiają, że książka ta jest nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy starają się walczyć z własnymi ułomnościami, a także dla tych, którzy z obowiązku stanu są odpowiedzialni za dusze bliźnich.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: http://www.religijna.pl/product_info.php/products_id/1874

Rafał | 2011-01-15
Przeczytana: 2011 rok

Dla wszystkich, którzy pragną mądrze dojrzewać w zjednoczeniu z Bogiem. Mimo, że są to konferencje pochodzące z bodajże XIX wieku, to swoją aktualnością mogą stać się cennym skarbem dla niejednego chrześcijanina.
Treść jest bardzo bogata i nie należy się tutaj spodziewać jakiś młodzieżowych slangów czy fajerwerków.

Szakal | 2013-06-01
Na półkach: Przeczytane, ŻYZIE DUCHOWE