Za dużo kobiet

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Warszawą". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wielki Sen
6 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dorota_1988

Legendarna powieść Zygmunta Zeydlera-Zborowskiego "Za dużo kobiet" nie miała dotąd książkowego wydania. Była jedynie publikowana w odcinkach na łamach "Kuriera Polskiego" w roku 1986. Co łączy pracownika spółdzielni krawieckiej i estradową szansonistkę, poza nagłą śmiercią? Jakby dwóch trupów było mało, mamy jeszcze aferę szpiegowską oraz narkotykową. Na okrasę zaś cały tłum kobiet...

Co łączy pracownika spółdzielni krawieckiej i estradową szansonistkę, poza nagłą śmiercią? Jakby dwóch trupów było mało, mamy jeszcze aferę szpiegowską oraz narkotykową. Na okrasę zaś cały tłum kobiet zaciemniających milicji drogę do prawdy. Całe szczęście major Stachurski z kontrwywiadu to spec jakich mało. Sprosta każdemu wyzwaniu.

źródło opisu: Wielki Sen, 2010

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Izka | 2016-08-04
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Książka którą szybko się czyta i jest na tyle interesująca, ze na krótką podróż pociągiem lub autobusem w sam raz.

Janek Mirowski | 2016-07-05
Łukasz | 2015-11-04