Kto Encyklopedia w pytaniach i odpowiedziach

Wydawnictwo: Hachette

Kim są duchy, gladiatorzy, święcia Kim są piraci i korsarze, królowie i królowe, poszukiwacze przygóda Odpowiedzi na te częste dziecięce pytania znajdują się najnowszej encyklopedii Larousseaa Ktoa Encyklopedia w pytaniach i odpowiedziach. Po Encyklopedii w pytaniach i odpowiedziach Dlaczegoa i Encyklopedii w pytaniach i odpowiedziach Jaka To kolejna pasjonująca przygoda z pytaniami dla dzieci. W encyklopedii zamieszczono ponad 200 pytań, jakie zadają dzieci, gdy chcą się wszystkiego dowiedzieć i wszystko rozumieć.

Tymciu | 2014-11-12
JuliaeM | 2016-03-16