Po bezdrożach świata

Wydawnictwo: Morex
albumy, podróże, fotografia
hunter

Jacek Edward Pałkiewicz (ur. 2 czerwca 1942 w Immensen, Niemcy) – polski reporter, eksplorator i odkrywca, członek rzeczywisty brytyjskiego Królewskiego Towarzystwa Geograficznego "Album ten jest swego rodzaju wizytówką moich wędrówek na wszystkich szerokościach naszego globu. Moim zamiarem było przekazać czytelnikowi pragnienia świata, ujrzenia nieraz tego co pod wpływem postępu definitywnie...

"Album ten jest swego rodzaju wizytówką moich wędrówek na wszystkich szerokościach naszego globu. Moim zamiarem było przekazać czytelnikowi pragnienia świata, ujrzenia nieraz tego co pod wpływem postępu definitywnie zanika z powierzchni ziemi. Oprócz okruchów pierwotnego świata przedstawiam także rejony ogólnie znane, ale, niemniej interesujące."

źródło opisu: www.antykwariat.waw.pl

źródło okładki: www.antykwariat.waw.pl