Korsarz z Saint - Malo

83-85130-12-8
romans, przygoda, korsarz
przygodowa
Marek

Akcja awanturniczo - przygodowo - romansowej powieści rozgrywa się w rejonie wysp antylskich, a także w XVII wiecznej Francji podczas panowania Ludwika XIV. Główny bohater słynny i mężny korsarz francuski - Tomasz Trublet, ulega magicznej i zgubnej sile pięknej, ognistej Hiszpanki. W powieści przeplatają się opisy ryzykownych wypraw, krwawych walk, brawurowych akcji, dokonywanych przez korsarzy, z opisami uczuć i namiętności, którym ulega para kochanków.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

wrzos118 | 2017-03-05

inny tytuł tej powieści to "Piękna Łasica"

Claudya | 2013-09-05
Na półkach: E-book, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 13 września 2013

No nie dam rady do konca... Slabo....

Morbius | 2016-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, *Inne