Siedem złotych posągów

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Cykl: Piraci, do abordażu! (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
I Sette Dormienti d'Oro
9788323719359

Jeśli na pokładzie pirackiego statku znajdziecie skrzynię, to po jej otwarciu niemal na pewno okaże się, że w środku jest mapa. Przy odrobinie szczęścia przekonacie się potem, że mapa wskazuje miejsce, gdzie ukryto skarb. Wtedy pozostaje już tylko rozwinąć żagle... Mongard i jego piraci ruszają na poszukiwanie siedmiu legendarnych posągów z litego złota, posługując się znalezioną mapą. Wieść o ich wyprawie roznosi się po morzu i po lądzie, a krwiożercza Czeng Szi, potężna chińska przywódczyni pi

skrzypu | 2016-06-24
Doreah | 2014-09-19