Obsesja

The obsession
83-7157-137-2
powieść, rodzina, uczucia
Edyta

W małym angielskim miasteczku życie toczy się sennie i powoli. Młody lekarz John, który rozpoczyna tu praktykę, wie, że wszyscy mieszkańcy mają wprawdzie mroczne tajemnice, ale starannie dbają o swój wizerunek w oczach sąsiadów. Rodzina Penrose Steel nie różni się pod tym względem od innych. Mury wielkiego, pięknego domu strzegą sekretów, które ujawnia dopiero śmierć ojca. Córki chcą jak najszybciej opuścić rodzinne gniazdo, a najlepszym na to sposobem jest wyjście za mąż. Najstarsza z sióstr, Beatrice, przeżywa chwile triumfu. Teraz ona jest panią w rodzinnym domu. To jednak najwyrażniej jej nie wystarcza. Podstępem i manipulacją wpływa na życie innych. Bo najważniejszy jest DOM.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca