Czerwony aksamit

Red velvet
83-7245-222-9
romans
Wanda

Piękna Sierra Everly jest kobietą samodzielną. Od lat zarządza rodzinną wytwórnią win. Kiedy jeden z krewnych sprzedaje swoje udziały, Sierra musi zaakceptować nowego wspólnika.
Przystojny Nicholas Nicholai ma własne pomysły na prowadzenie firmy i jest tak samo uparty jak Sierra.
Od pierwszej chwili budzi jej antypatię, która jednak powoli zmienia się w zupełnie inne uczucie...

axi_1099 | 2014-07-07
Przeczytana: 06 lipca 2014

Książka fajna, dobrze się czyta, akcja też nie przynudza. No i zaskoczeniem są dla mnie bohaterki, które nie reagują alergicznie na słowo "miłość" jak to zazwyczaj w romansach bywa. Bohaterowie jak najbardziej na plus, kocham nutkę ironii w męskim charakterze. No i ci panowie... Szkoda, że nie ma takich w prawdziwym świecie... Albo raczej ja takich nie spotkałam.
Jedyny minus to zakończenie, które potrafi zniszczyć całą książkę. Nienawidzę happy endów w stylu "wydarzyło się to to i to, ten i ten wzięli ślub, po roku urodziło im się dziecko". Super. Jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o szczęśliwe zakończenie, ale ludzie, przecież można to opisać w sposób nie zużywający pół wiaderka wazeliny... -.-

tasiulek | 2016-03-14
Ania | 2015-02-28