Tatry i Podhale

Książka jest przypisana do serii/cyklu "A To Polska Właśnie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Tatry, Podhale,
hunter

Tatry i Podhale zajmują w polskiej świadomości miejsce wybitne. Interesują nie tylko geografów i miłośników sportu i turystyki, ale także artystów, pisarzy, kulturoznawców, historyków. Od wieków niezmiennie intrygują, inspirują i przyciągają rzesze miłośników pięknem krajobrazu i jaskrawą odmiennością mieszkańców - ich języka, ubiorów, bogatej tradycji, kultury materialnej i szorstkiej muzyki. Wokół tego regionu powstało wiele mitów.

zielonaGórka | 2016-10-01
Na półkach: Zakopane 2016, Przeczytane