Profesjonalna Firma Usługowa 50

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
8391351947
biznes, finanse

Technologia napędza rewolucję w dziedzinie biznesu. Ci, którzy przetrwają, będą musieli przystosować się i wynaleźć siebie na nowo i to szybko. Profesjonalna firma usługowa 50 pokazuje, jak przekształcić wasz dział (albo dwuosobowy zaczątek firmy) w czadowe centrum zysków, które jak magnes przyciąga najmocniej buzujące talenty. W formie 50 łatwych do załapania sekcji i ponad 200 Spraw do zrobienia autor wyjaśnia wszystko: jak wytworzyć poczucie palącej potrzeby i podniecenia, jak być partnerem własnych klientów (i spuścić ich po brzytwie, jeśli trzeba), jak opanować przepływ informacji oraz terminy, jak zaprojektować gorące przestrzenie i osiągnąć EXTRA rezultaty. za każdym razem. Przeczytać tę książkę to milenijne przykazanie. O autorze Tom Peters jest współautorem In Search of Excellence (wraz z Robertem H. Watermanem, Jr) oraz A Passion for Excellence (wraz z Nancy Austin) oraz autorem książek Thriving on Chaos, Liberation Management, The Tom Peters Seminar, The Pursuit of WOW!, The Circle of Innovation oraz serii Reinventing Work. Jest założycielem Tom Peters Company, której biura mieszczą się w Palo Alto, Bostonie, Chicago, Cincinnati oraz Londynie.

natalia_i | 2015-04-24
saskaa | 2012-09-22