Biznes od nowa

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Tom Peters, znany na całym świecie autor, ceniony doradca i propagator całkowitych, idących od podstaw zmian w biznesie napisał książkę, która syntezuje nowy porządek w biznesie. Jego zdaniem bowiem odnowa biznesu postępuje zbyt ospale jak na tempo, które wymusza XXI wiek.Peters postanowił za wszelka cenę obudzić z letargu przedstawicieli biznesu. Pisze więc bardzo dynamicznie, czasem do bólu szczerze, a przykuwająca uwagę szata graficzna zmusza do skupienia i ponagla do działania tych, którym się wydaje, że dotychczasowe metody prowadzenia biznesu są zupełnie niezłe. Tom Peters nie ma wątpliwości: biznes trzeba przebudować od nowa!

źródło opisu: Matras

Krystian | 2011-11-13