Muffinki

Wydawnictwo: Świat Książki
978-83-247-1221-2
kuchnia, przepisy
Maja

Książka kucharska: kilkadziesiąt przepisów na najróżniejsze muffinki - małe i smaczne babeczki do kawy, na deser, na przyjęcie dla dzieci. Łatwe i szybkie w przygotowaniu, muffinki mogą być słodkie lub pikantne, w zależności od dodatków - w każdym smaku. Wiele ilustracji i cennych, praktycznych porad.

Marta Bilewicz | 2012-01-05
Na półkach: Przeczytane, Kulinarne
Przeczytana: 30 grudnia 2011

Obszerna książka dla muffinkowych pasjonatów, choć w książce znajdziemy również przepisy na bajgle (pączki z dziurką) oraz ciasteczka. Przepisom na różne słodkości towarzyszą kolorowe zdjęcia, a wśród przepisów znajdziemy takie na muffiny z owocami, z czekoladą, z alkoholem, z kremami, bitą śmietaną, z orzechami, posypkami i tak dalej i dalej.

Jeśli dużo pieczemy, warto mieć tę książkę w domu, może też stanowić piękny prezent, ponieważ jest bardzo ładnie wydana.

enrd | 2014-11-19

Fantastyczne przepisy, które zawsze się udają. Nieważne, które muffinki upiekę to każde z nich są absolutnie pyszne. Bardzo polecam.

Dominika P | 2010-11-06
Przeczytana: 2009 rok

Przepisy się sprawdzają-wychodzą przyzwoicie, więc jak coś z tej książki gotujmy po raz pierwszy to nie ma obawy że się nie uda... Choć na kolana też nie powali.Nie jest to książka dla wytrawnych smakoszy.

sigomicamino | 2014-02-12
Na półkach: Przeczytane, Przed 2014