Prezent

Wydawnictwo: StudioEMKA

To wciągająca opowieść o człowieku poszukującym w dorosłym życiu tajemniczego Prezentu, o którym słyszał jako dziecko od mądrego starszego pana. Ów Prezent, według starszego pana, jest najlepszym podarunkiem, jaki można podarować sobie samemu. Książka zawiera praktyczne porady, jak być szczęśliwym w dzisiejszych burzliwych czasach.

hienka7 | 2015-10-17
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 17 października 2015

Druga przeczytana przeze mnie książka a raczej książeczka tego autora. Pomaga nam odkryć tytułowy Prezent, który może zaowocować poprawą naszego życia w każdej dziedzinie jeśli tylko zastosujemy się do rad przekazanych nam przez autora. Warto ją przeczytać i wprowadzić w życie zasady Prezentu.

fiona | 2013-07-06
Przeczytana: 05 lipca 2013

Bardzo fajna książeczka!Do przeczytania w ciągu jednego wieczoru ; do stosowania - przez całe życie.Idealna na prezent dla kogoś bliskiego!

Airy | 2011-03-09
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo ciekawa, motywująca do działania książka."Sekret szczęścia" ujawniony w niej przez autora wydaje się bardzo prosty, ale mimo to ciężko go zrealizować w rzeczywistości. "Prezent" jednak zachęca do podejmowania prób i zmiany swojego życia w choć trochę lepsze niż jest.

Gosia | 2015-01-18
Przeczytana: 17 stycznia 2015

Najważniejsza lekcja z tej książki "Ważne jest, byś zaplanował przyszłość, jeśli chcesz, by przyszłość była lepsza od teraźniejszości"

Jeśli w pracy i w życiu będziesz dążył do celu i reagował na to, co ważne w danej chwili, to będziesz potrafił lepiej przewodzić, zarządzać, wspierać, przyjaźnić się i kochać"

Musisz mieć plan i stale go korygować....

pdp | 2014-02-20
Przeczytana: 01 marca 2013

bardzo dobra książka!
obrazowe porównanie, przekazuje mądrość w bardzo prosty i przyjemny sposób,
te niesamowite prawdy, które przekazuje autor mogą zrewolucjonizować nasze życie, jeśli tylko się na te prawdy otworzymy ;)

Kasia | 2014-07-05

Czytając tę książkę można sprawić sobie tytułowy prezent. Jedyne co mogę napisać to, że tak niewiele nam do szczęścia potrzeba ... ;)

Alina | 2015-11-27

Książka nie ma odkrywczych treści, ale bardzo dużo może uporządkować.

AdamMin | 2013-09-02
Przeczytana: 2013 rok

Książka ta jest najprostszym (najdoskonalszym) przewodnikiem po udanym i spełnionym życiu, tylko trzeba to odnaleźć w sobie :)

jest jak sekret i stanowi piekny prezent

Lysistrata | 2016-03-31
Na półkach: Psychologia, 2016, Przeczytane

Muszę przyznać, że utożsamiam się ze wspomnianymi w książce sceptykami. Przyznaję, że książka zawiera przydatne wskazówki i warto je znać, co więcej - przedstawione zostały w bardzo przystępny i przyjemny sposób, jako historia o chłopcu, który stara się rozwiązać zagadkę starszego pana i powoli, małymi kroczkami dochodzi do odpowiedzi. Lekka forma w sam raz nawet dla fanow literatury rozrywkowej, jednoczesnie dajaca do myslenia co jest wielkim plusem dla Johnsona. Jednakże, nie mogę sie pozbyc wrażenia, że autor zwyczajnie wymyślił sobie sposob na sukces i opisał zmyśloną historię jak ten sposób działa - czym w zasadzie podsumowalabym fabułę książki. Czy podane sposoby działają? Na pewno spróbuję je zastosować, ale wątpię czy w jakiś diametralny sposób wpłyną na moje życie. Jak dla mnie autor po prostu puścił wodze fantazji i próbował wyobrazić sobie jak stworzony przez niego sposób na sukces zmienia swiat. Jednakże książka mimo wszystko warta zapoznania się ;)