Bezwstydnica

Wydawnictwo: Libros
Shameless
romans
Wanda

Do małego miasteczka w stanie Luizjana powraca z wojny palestyńskiej Reid Sayers, by objąć w posiadanie spadek. Spotyka tam Camillę, spadkobierczynię rodu Greenleyów, z którymi sto lat temu przodkowie Reida prowadzili krwawy spór. Spotkanie dwojga młodych daje początek niebezpiecznej grze: w ciągu dnia walczą o wielki spadek, w nocy zaś oddają się nieokiełznanej, wręcz bezwstydnej namiętności.

katala | 2018-04-26
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Widziałam dwie okładki do tej książki. I co jedna to lepsza. Ktoś powinien ponosić karę za takie rzeczy. Ale miało być o książce.
Jak dla mnie było dobrze. Żeby nie powiedzieć, że na początku nawet bardzo dobrze. W dalekim skojarzeniu pomyślałam na początku o Brown i jej książce Piekło i niebo. Oczywiście, nie w sensie porównania tematyki, ale relacji między bohaterami. To coś co iskrzyło między nimi, coś co wyczuwało się od pierwszego momentu, było bardzo znajome. I jak dla mnie bardzo do lubienia. Odpowiadają mi takie relacje między bohaterami, lubię chemię przeskakującą między oczami, spojrzeniami, najprostszymi gestami. Nie mam wtedy „pretensji” za pójście choćby „już, już” do łóżka. Choć trzeba przyznać, że często to „już, już” jest „na wieki, na zawsze”. I wtedy jeszcze lepiej.
Historia przeszła dwójki młodych ludzi, którzy jak to zwykle bywa w takich wypadkach, nie potrafią się dogadać. Dzieli ich historia rodzin, zadawnione żale, rozdrapywane rany, które budują coraz...

Daria30 | 2014-03-04
Przeczytana: 02 marca 2014

Książka o sporze rodzinnym,kłótniach i miłośći.
Wciągająca i ciekawa fabuła.Polecam

Czarna677 | 2015-02-06