Stara miłość nie rdzewieje

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
5 (14 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Past loving
miłość, kariera, sława
Edyta

Dla obojga była to pierwsza, młodzieńcza miłość. Niestety, Robert porzucił zrozpaczoną Holly i wyjechał z rodzinnego miasteczka, aby zrobić karierę w Nowym Jorku. Wrócił po dziesięciu latach już jako sławny, bogaty mężczyzna i postanowił pozostać tu na stałe. Czego szukał w tej mieścinie? Czyżby miłości? Jak mógł spodziewać się, że Holly jeszcze go kocha? Dlaczego tak późno przypomniał sobie o niej?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Amoretta | 2015-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2015

Jednym się podobają romanse, innym nie. Ja osobiście lubię czytać o miłości i dlatego sięgam po taką lekturę. Poza tym po ciężkim dniu mój umysł potrzebuje wytchnienia, a nie kolejnej porcji stresu i napięcia. Więc czytam. Ta książka ma miłą treść, ogłądę i wdzięk, brakuje tylko polotu...główna bohaterka zbyt łatwo poddała się mężczyźnie, który ją porzucił jako 18-letnią dziewczynę, wystarczyła jej rozmowa z inną kobietą...trochę to denne, jeśli mogę użyć tego określenia...

Doomisia | 2014-08-25
Przeczytana: 23 sierpnia 2014

Naszła mnie ostatnio ochota na jakiegoś Harlequina, tak więc poszłam do biblioteki i bez zastanawiania się, wzięłam pierwszą, lepszą książeczkę. Nie spojrzałam nawet na opis z tyłu. Naprawdę nie wiem co mnie podkusiło. "Stara miłość nie rdzewieje" to jeden z najgorszych Harlequinów, jakie czytałam. Bezsensowne rozważania głównej bohaterki, typu "Kochałam go, ale to już minęło. Teraz jestem nowoczesną, wyzwoloną kobietą". Dwie strony później: "Nie no, ja go kocham. Nigdy o nim nie zapomniałam". Takie rozważania towarzyszą nam praktycznie przez całą lekturę. A autorkę lubię. Jej "Francuski pocałunek" wspominam bardzo miło, tak samo jak kilka innych jej książek, które czytałam. Daję książce najniższą ocenę, bo to była naprawdę męczarnia.

nietoperzyca | 2016-10-28
Przeczytana: 13 marca 2016