Okładka książki Żona z wyższych sfer

Żona z wyższych sfer

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiazdy Romansu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
dona
7,67 (3 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Elizabeth Stanton pochodzi z bogatej i szanowanej teksańskiej rodziny. Po nieudanym małżeństwie ma nadzieję ułożyć sobie życie na nowo, jednak dowiaduje się, że były mąż nie tylko ją zdradzał, ale też ograbił z pieniedzy. Powinna sprzedać dom, lecz zbyt kocha tę starą rezydencję, w której wychowywały się kolejne pokolenia Stantonów. Pewnego dnia odwiedza ją Maxwell Riordan, milioner, który ze względu na pochodzenie jest ignorowany przez śmietantę towarzyską Houston. Chociaż ledwie się znają, prosi Elizabeth o rękę. To ma być tylko układ: on pomoże jej finansowo, ona wprowadzi go do miejscowej elity...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2008

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku