Stara miłość nie rdzewieje

Penny Jordan Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romance literatura obyczajowa, romans
Past loving
Anna Bieńkowska
Harlequin Romance
miłość kariera sława

2004

Piękna książka o prawdziwej miłości. Po latach Holly spotyka swoją dawną miłość Roberta. Ale Holly znacznie zmieniła się od tamtego czasu. Obecnie prowadzi własną firmę,w której stawia na ekologię.Robert wraca z USA do Anglii w swoje rodzinne strony. Staje się właścicielem dworu. Czy tych dwoje ludzi ma szansę na miłość? Czy ich uczucia zmieniły się razem z nimi?

albo "Pierwsza miłość"

Jednym się podobają romanse, innym nie. Ja osobiście lubię czytać o miłości i dlatego sięgam po taką lekturę. Poza tym po ciężkim dniu mój umysł potrzebuje wytchnienia, a nie kolejnej porcji stresu i napięcia. Więc czytam. Ta książka ma miłą treść, ogłądę i wdzięk, brakuje tylko polotu...główna bohaterka zbyt łatwo poddała się mężczyźnie, który ją porzucił jako 18-letnią...

Naszła mnie ostatnio ochota na jakiegoś Harlequina, tak więc poszłam do biblioteki i bez zastanawiania się, wzięłam pierwszą, lepszą książeczkę. Nie spojrzałam nawet na opis z tyłu. Naprawdę nie wiem co mnie podkusiło. "Stara miłość nie rdzewieje" to jeden z najgorszych Harlequinów, jakie czytałam. Bezsensowne rozważania głównej bohaterki, typu "Kochałam go, ale to już...

• Harlequin
  • 2016
  • 2020
  • Dla zapomnienia
  • 2013
  • Harlequin Romance
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Stara miłość nie rdzewieje