Idealne rozwiązanie

The Vow
8323820740
romans, katastrofa
elima

Gdy Brittany dowiedziała się, że Dan, jej narzeczony, zginął w katastrofie lotniczej, była zdruzgotana. Właśnie miała przekazać mu wspaniałą nowinę - spodziewała się ich dziecka. Praktycznie została bez środków do życia. ale postanowiła, że się nie podda. Jedno wiedziała na pewno: urodzi dziecko i je wychowa. Niespodziewanie zjawił się najbliższy przyjaciel Dana. Michael. Zadeklarował przyjaźń i pomoc. Zaproponował także, żeby zawarli papierowe małżeństwo. Oboje uznali, że to idealne rozwiązanie. Wkrótce los znów dał o sobie znać i postawił ich w niezwykle skomplikowanej sytuacji.

źródło opisu: www.harlequin.pl

źródło okładki: www.harlequin.pl

Miss_Bovary | 2015-10-20
Przeczytana: 20 października 2015

Przypomniałam sobie o autorce przy okazji recenzowania "Ślubnego kontraktu" i "Domku pod różą" i jakoś nabrałam ochoty na kolejną jej książkę.

"Idealne rozwiązanie" okazało się raczej rozczarowaniem - książka poprawna, z całkiem mocną i zaskakującą końcówką, ale zdecydowanie najmniej interesująca z 3, które przeczytałam.

Być może nieszczęśliwie dla Autorki, jej książkę czytałam niemal bezpośrednio po fenomenalnej powieści Magdaleny Witkiewicz "Po prostu bądź" i powiem tak, jeśli ktoś szuka podobnych wątków (małżeństwo z rozsądku, dla dobra dziecka, 2 przyjaciół i jedna kobieta), oczywiście może sięgnąć po "Idealne rozwiązanie", ale prawdziwie idealnym wyborem będzie tutaj fantastyczna i poruszająca książka Magdaleny Witkiewicz, którą przeczytałam jednym tchem i nie mogłam się od niej oderwać.

Przez książkę Dallas Schulze przebrnęłam, jednak nie była to już tak wielka przyjemność jak w przypadku "Po prostu bądź". Zresztą porównywanie ich jest chyba kompletnie nie na...

BlackLady | 2017-04-18
Na półkach: Przeczytane, Harlequin