Słodkie słówka

Okładka książki Słodkie słówka Susan Mallery
Okładka książki Słodkie słówka
Susan Mallery Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Siostrzyczki (tom 1) Seria: New York Times Bestselling Authors: Powieść obyczajowa literatura obyczajowa, romans
Siostrzyczki (tom 1)
New York Times Bestselling Authors: Powieść obyczajowa
Sweet talk
Harlequin
2010-01-01
2010-01-01
Anna Bieńkowska
siostry miłość przyjaźń kłopoty

Ciepła opowieść o trzech siostrach, które po latach rozłąki muszą znaleźć drogę do siebie. Ten tom opowiada o Clear. Clear jest uzdolnioną pianistką, która marzy o rodzinie i dzieciach.
Czy jej marzenia się spełnią? Czy demony przeszłości zostaną pokonane?
Świetna książka, polecam.

Czy jej marzenia się spełnią? Czy demony przeszłości zostaną pokonane?
Świetna książka, polecam.

,,Słodkie słówka,, to słodka powieść ale o trudnych relacjach które łączą trzy siostry w szczególności Claire i Nicole.Czytając tą książkę od samego początku byłam ciekawa zmian które dokonują się w Claire chcąc być ,,zwykłym człowiekiem,,a nie mając w tej kwestii żadnego doświadczenia.To bardzo trudne a jednak osiągnęła to,nie każdy z nas zdobyłby się na taką zmianę. Claire tą zmianą udowodniła siostrze że nie jest zła jak ją przez tyle lat osądzała.Kolejnym wątkiem który mi się spodobał było uczucie i pożądanie które jak się potem okazało połączyło główną bohaterkę i Wyatt'a.

Książka bardzo przypadła mi do gustu.Przeczytałam ją w mgnieniu oka.Ciekawa jestem kolejnych opowieści tej autorki.Zachęcam do tej lektury.
Pozdrawiam

"Chcemy mieć poczucie, że jesteśmy ważne. Że bez nas nie wyobrażacie sobie życia. Mieć przekonanie, że bez nas zginiecie, że umieracie z tęsknoty, gdy nas nie ma, i liczycie godziny do naszego powrotu. Jesteśmy wasze na zawsze, gdy sprawicie, że w to naprawdę uwierzymy."

Jest to romans, więc zalicza się do lekkich lektur. Moim zdaniem "Słodkie słówka" jest też, w pewnym sensie głęboka. Opowiada o życiu rodzinnym, o tym, że rodzina mimo wszystko jest najważniejsza. Te trzy siostry mierzą się z problemami, każda na swój sposób i każda chce tą potyczkę wygrać.

Więcej na: http://smag-rekomendacje.blogspot.com/2014/08/susan-mallery-sodkie-sowka.html

Tak długo oczekiwałam momentu, gdy nareszcie zasiądę z trylogią Siostry Susan Mallery. Efekt? Przyjemnie spędzone chwile. Dobrze się czytało. ot, sympatyczny, lekki romans na wolny wieczór. Denerwująca mnie główna bohaterka - swą naiwnością do wszystkiego, swym kalectwem w prawdziwym świecie. Nagle każda z sióstr jest nieziemsko pokłócona. Co miało oczywiście podkręcić atmosferę w książce. Jednak konflikt Clair z Nicole wydaje się dziecinny i błahy w porównaniu z tym, co dzieje się pomiędzy Nicole a Jesse'i. I z czystej ciekawości sięgnę po kolejne tomy, by dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy bohaterów.

Typowe romansidło ale mimo to spodobało mi się :)

Typowe romansidło ale mimo to spodobało mi się :)

Fajny i lekki romans opowiada o 3 siostrach, które prowadzą cukiernie z ciasteczkami,,bardzo przyjemnie się czyta wspaniała historia:))

32/2014

32/2014

fajnie się czyta na urlopie leżąc na leżaczku

fajnie się czyta na urlopie leżąc na leżaczku

bardzo przyjemnie mi się czytało.bohaterki bardzo sympatyczne ale ze skomplikowaną sytuacją życiową.nawet łza się zakręciła w oku a to nie zdarza się często

• Harlequin
  • Romans