Alberto Lozano Platonoff. zarządzanie dynamiczne.

Wydawnictwo: Difin
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Agnes103 | 2016-12-21
Na półkach: Naukowe, Przeczytane
Przeczytana: październik 2016

Książka opisuje stosunkowo młodą koncepcję zarządzania, tytułowe zarządzanie dynamiczne.
Koncepcja jest warta uwagi każdego przedsiębiorcy, który chce efektywniej zarządzać wiedzą, który jest gotowy przekazać swoim pracownikom część odpowiedzialności, a co za tym idzie - chce skorzystać z koncepcji, która umożliwi mu dynamicznie zarządzać przedsiębiorstwem.

Język książki jest prosty i dość zrozumiały, układ dość logiczny, nawet jak dla kogoś spoza dziedziny, jednak odnosiłam wrażenie, że niektóre sprawy zostały opisane zbyt szczegółowo i nie były potraktowane "od ogółu do szczegółu", przez co nie wszystko rozumiałam za pierwszym razem.

Na półkach