Mistrzostwo pracy z lustrzanką cyfrową

Wydawnictwo: Zoner Press
fotografia, lustrzanka, DSLR
hobby
Madeleine

Wszystko to, co chcieliście wiedzieć o lustrzance cyfrowej - a czego nikt Wam nie potrafił wyjaśnić. Jedyna książka, która krok po kroku wprowadzi cię w tajniki fotografowania cyfrową lustrzanką, oraz dokładnie opisuje wszystkie jej funkcje. Jedyna książka, w której znaleźć można szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów trybów automatycznych, w które może być wyposażony twój aparat....

Jedyna książka, która krok po kroku wprowadzi cię w tajniki fotografowania cyfrową lustrzanką, oraz dokładnie opisuje wszystkie jej funkcje. Jedyna książka, w której znaleźć można szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów trybów automatycznych, w które może być wyposażony twój aparat. Jedyna książka, która pomoże ci wybrać właściwy obiektyw, lampę błyskową i inne akcesoria, umożliwi też usystematyzowanie zdobytej wiedzy. Wyjątkowe podejście do zagadnień praktycznych pomoże ci osiągnąć wyniki na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Zawiera dziesiątki porad praktycznych i podpowiedzi, jak postępować w różnych warunkach.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: http://www.zonerpress.pl/_images/kniha02.jpg

Madeleine | 2010-12-17