Jasnowidzenie

Wydawnictwo: Limbus
Lichtpunkt
8371910460
hunter

Jasnowidzenie to stan podobny do transu, innymi słowy stan spotęgowanej świadomości. Coś podobnego zdarza się nam we śnie, a więc wtedy, gdy nasz umysł wyłącza się ze swoich funkcji. W tym stanie świadomości wyższego rzędu,, uzyskanej m.in. poprzez medytacje lub trans, znikają bariery czasu i przestrzeni tak, że możemy wejrzeć zarówno w przeszłość jak i przyszłość. Jasnowidzenie to naturalna zdolność człowieka, taka sama jak talent pisania wierszy czy komponowania muzyki. Jest to zdolność, która podobnie jak owe talenty wymaga nieustannego treningu. Autorka uczy nas jak rozwinąć ów szczególny talent, mniej czy bardziej uśpiony w każdym z nas. I jak uczynić z tego daru prawdziwy pokarm dla naszej duszy, nieustannie go potrzebującej. Ta książka skierowana jest do wszystkich, który nie zamierzają ograniczać się do mówienia o rozszerzonej świadomości, lecz chcą zrobić coś więcej dla rozwoju świadomości, zarówno własnej jak i świadomości świata.

Julia | 2011-06-25
Przeczytana: 29 czerwca 2011