Marzenia do spełnienia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jak pies z kotem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Telbit
83-88109-89-8
pies, kot, marzenia, opowiadania
Edyta

To ja, kot Klemens. Mieszkam z Asią i Kolesiem, który chociaż jest psem, jest też moim kolegą. Jestem jedynym kotem w domu i zupełnie mi się to znudziło. Czasami czuję się samotny, brakuje mi prawdziwego przyjaciela ? drugiego kota. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia poznałem Melchiora ? wielkiego rudego kocura z białymi jak mleko wąsami. Jeśli się czegoś bardzo pragnie, marzenie może się spełnić... Seria "Jak pies z kotem" Marioli Jarockiej to sześć wyjątkowo sympatycznych książeczek dla przedszkolaków. Bohaterem opowiadań jest kot Melchior, którego pani pewnego dnia przyprowadza do domu kolejnego lokatora: psa. "Jak pies z kotem" to opowiadania o szacunku, przyjaźni, o tym, że nie wolno krzywdzić. Każde z nich kończy się morałem, podanym w formie ciekawej historii. Napisane są ładną i dostosowaną do młodego odbiorcy polszczyzną i zilustrowane pełnymi ciepła rysunkami Anny Tomaszek-Walczak.

źródło opisu: nota wydawcy

jkmb | 2013-07-30