Strategie wynagrodzeń

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Autorka szczegółowo analizuje wszystkie aspekty wynagrodzeń, począwszy od wyboru odpowiedniego systemu, a skończywszy na metodach sprawnego nim zarządzania. Analizie poddane są : funkcje i składniki wynagrodzeń oraz kierunki zmian systemów, procedury projektowania systemów wynagrodzeń oraz podsystemów funkcjonalnych, organizacyjnych i podsystemów dla specyficznych grup zatrudnionych, struktura wynagrodzeń całkowitych wynagrodzenia pakietowe, metody wartościowania pracy i systemowa ocena efektów, rynkowe przeglądy wynagrodzeń standardy jakościowe i wykorzystanie, wynagradzanie indywidualne i grupowe, udziałowe formy wynagrodzeń, rodzaje tabel płac i ich budowa, sposoby dokonywania podwyżek płac.

Donna Bellisimma | 2012-03-12
grania | 2011-12-13