Podstawy psychologii sądowej

Essentials of Forencis Psychological Assessment
83-89574-94-2
psychologia sądowa
Kama

Autorzy książki przedstawiają przegląd różnorodnych dziedzin, których może dotyczyć praca biegłych psychologów sądowych. Omawiają zasady opiniowania w sprawach rozwodowych, sprawach o uszkodzenie ciała, molestowanie seksualne, oraz dotyczących narkotyków i nadużywania alkoholu. Ponadto omawiają zagadnienia dotyczące przymusowej hospitalizacji, zdolności sądowej i spraw nieletnich. Każdy rozdział zawiera również listę sugerowanych dalszych lektur, dzięki którym czytelnik może poszerzyć swoją wiedzę na wybrany temat.

źródło opisu: nota wydawcy

Bewuka | 2015-06-14