The Social Psychology of Aggression
83-89574-35-7
jestemtu

Książka przedstawia zagadnienie agresji w sposób kompleksowy, wielostronny i wyczerpujący - na poziomie zarówno jednostkowym, jak i grupowym oraz społecznym. Pomimo rozległości problematyki tekst jest zwarty, wolny od powtórzeń, pisany w sposób wartki i interesujący, co w żaden sposób nie podważa jego walorów poznawczych. Książka cechuje się licznymi walorami dydaktycznymi, takimi jak...

Książka cechuje się licznymi walorami dydaktycznymi, takimi jak kompetencja i kompletność wykładu, jasny język, przejrzystość struktury i przedstawianie całości współczesnego i klasycznego podejścia psychologii społecznej do problematyki agresji i przemocy.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: empik.com

Grzegorz | 2011-07-21
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

Czym jest agresja? Co ją wywołuje? Jak wygląda w różnych środowiskach i sytuacjach? Jakie są podejmowane działania zapobiegawcze? Dobra książka.

Paweł | 2017-05-25
kretek | 2017-01-27